N 49

Dom je dvojpodlažný a bol navrhnutý na svahovitý pozemok. Je rozdelený na 2 samostatné bytové jednotky. 1. má 4 izby, 2. má 2 izby. Je vhodný aj ako viac generačný dom.

1. bytová jednotka – na prízemí sa nachádza priestranná obývacia izba s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s vaňou aj sprchovým kútom a WC a skladové priestory. Na poschodí sa nachádzajú 2 detské izby, kúpeľňa s vaňou a WC a technická miestnosť so sprchovým kútom. Na tomto poschodí sú aj vstupy do domu – hlavný vchod a vchod od prístrešku pre auto.

2. bytová jednotka – nachádza sa na poschodí, disponuje spálňou, kúpeľňou so sprchovým kútom a WC a obývačkou spojenou s kuchyňou

Architekt: Ing. Róbert Hazucha

Zabezpečenie realizácie

Pri realizácii stavebného diela je potrebné venovať dostatočnú pozornosť aj tomu najmenšiemu detailu. Spoliehame sa preto predovšetkým na 20 ročné skúsenosti v oblasti realizácií montovaných, nízkoenergetických, ekologicky nezávadných domov na báze drevenej nosnej konštrukcie našej materskej spoločnosti REAL DOM. Zároveň počas realizácie zabezpečujeme autorský dozor.